Το Eye Clinic είναι πιστοποιημένο με το διεθνές ISO 9001:2008 για την διαχείρηση της ποιότητας των υπηρεσιών μας. Επίσης έχουμε την χαρά να είμαστε η πρώτη και μόνη Μονάδα Υγείας στην Ελλάδα που έχει το εξειδικευμένο πρότυπο για μονάδες υγείας EN 15224:2012 για την διαχείρηση ποιότητας των Ιατρικών Υπηρεσιών μας.
Secondlaser Αρτηριακή Υπέρταση Κηλίδας keratoconus Linking Θολή Ημικρανίες Αμφιβληστροειδούς Αποκόλληση Femtosecond femtolasik ΓΛΑΥΚΩΜΑ οφθαλμικής Διαχείριση Διαθλαστική θεραπεία κερατόκωνου Αμφιβληστροειδοπάθεια ραβδία Corneal Collagen Crosslinking ΚΑΛΩΣ Χρονόπουλο ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ Ενδοκερατικοί δακτύλιοι Μυοψίες PRK
Οphthalmological Research Center
Βασιλίσσης Σοφίας 64, 3ος-6ος όροφος
Τηλ: 210 7295000
Fax: 210 3622245
info@eyeclinic.com.gr